Video: Luftëtari Vidal lë shpirtin në fushë, godet topin me kokë nga toka

Arturo Vidal ka qenë protagonist i një momenti fantastik për Barcelonën.

Ai humbu ekuilibrin me topin në këmbë duke u rrëzuar dhe me kundërshtarin afër zgjodha ta godiste me kokë për të mos e humbur.

Një moment fantastik për mesfushorin kilian. Ndeshja vazhdon të jetë 0-0 dhe Slavia po mbahet mirë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *